Koncert charytatywny

Kiedy robimy coś dobrego są Święta.

 

razemw6.stycznia 2017 mroźny wieczór a w gierałtowickim kościele  zrobiło się cieplej, cieplej na duszy. Kościół na ten wieczór zamienił się w salę koncertową gdzie wśród rozstawionych reflektorów i mikrofonów zaśpiewali i zagrali artyści. Głównie nasi lokalni artyści. Była orkiestra
orkOSPwOSP z Przyszowic oraz Anna Kruk w duecie z Dominiką Limanówka, Happy Famili, uczniowie kl.6, oraz trio Edyta Nowicka, Marcin Grzesiczek, Kamil Roch Karolczuk, a także Chór Skowronek.

Gospodarzem jednak była grupa wokalna "Uskrzydleni". To dzieci i młodzież z szkoły w Gierałtowicach, wszak to koncert zorganizowany aby pomóc w leczeniu ich kolegów Grzesia i Patryka, którzy ulegli ciężkim wypadkom.
Ten koncert miał znaczenie nie tylko związane z pieniędzmi, jakie udało się zebrać, ale również a może przede wszystkim pokazaniem tym dwóm młodym ludziom że jesteśmy z nimi.
Wszyscy wykonawcy starali się z wszystkich sił aby zaśpiewać najpiękniej jak potrafią. A jak zaśpiewali możecie zobaczyć i posłuchać tutaj........
Koncert prowadzili Tomasz Rożek wraz z Julią Więcko.tomaszwtriowchorw

Joomla Templates - by Joomlage.com